Atribuită Cumpărare directă

REZISTENTA TREPTE AEROTERMA 160.50RON CABLAJ HABITACLU 775.63 RON ANVELOPE 225/65/R16 310.92 RON/BUC X2 BUC 621.84 RON VENTILATOR AEROTERMA 880.67 RON INLOCUIT VENTILATOR 504.20 RON INLOCUIT REZISTENTA 235.29 RON INLOCUIT CABLAJ 420.16 RON

Număr anunț
DA26912896
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4515328)
Furnizor / câștigător
CARSPA SRL (CUI 24242770)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.598,31 RON
Valoare atribuită
3.598,31 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.598,31 RON

din 3.598,31 RON estimat