Atribuită Cumpărare directă

5 abonamente voce, cu beneficiile: Nelimitat Minute/SMS-uri nationale si minute internationale catre retelele fixe din SEE si minute/SMS-uri in roaming SEE; Nelimitat Minute/SMS-uri internationale catre retele mobile SEE; Nelimitat Minute/SMS-uri internaționale către destinații fixe și mobile din afara SEE Nelimitat Date mobile, trafic national si Roaming SEE; Unitati si trafic de date în Roaming in restul lumii - 400 unitati si 2 GB;

Număr anunț
DA26912982
Autoritate contractantă
Autoritatea Competenta de Reglementare a Operatiunilor Petroliere Offshore la Marea Neagra (CUI 38302162)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.602,02 RON
Valoare atribuită
32.602,02 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.602,02 RON

din 32.602,02 RON estimat