Atribuită
Cumpărare directă
revizie anuală centrale termice conform anexa nr. 2 și verificare lunară panouri solare conform anexa nr. 1 - decembrie 2020, în valoare de 10.366,00 lei fără TVA manoperă/oră pentru servicii de intervenții și reparații centrale termice și panouri solare conform anexa nr. 3, în valoare de 60,00 lei fără TVA
- Număr anunț
- DA26973785
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOINSTAL SRL (CUI 13254388)
- Cod CPV
- 50720000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.366 RON
- Valoare atribuită
- 10.366 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.