Atribuită Cumpărare directă

1 Antropologie structurala zero 49,95 Buc 1 47,57 2 Recunostinta 29,95 Buc 1 27,96 3 Cum sa ramai lucid intr-o epoca-T10 24,95 Buc 1 23,76 4 Cele patru colturi ale inimii 36,95 Buc 1 34,50 5 Gradina de ciment (Top 10) 22,95 Buc 1 21,43 6 Povestiri din singuratate (Top 10) 24,95 Buc 1 23,30 7 Hrana cosmica. Abordarea taoista a sanatatii 44,95 Buc 1 42,81 8 Mass-media, religie, spatiu public 39,95 Buc 1 38,05 9 Ghid de supravietuire in pandemie 34,95 Buc 1 33,29 10 Adio, fantasme 34,95 Buc 1 32,63 11 Martiriu si memorie din Romania comunista 49,95 Buc 1 47,57 12 Iarna la Kremlin. Rusia si a doua venire 69,95 Buc 1 66,62 13 Fragil 34,95 Buc 1 32,63 14 Manasteinn. Baiatul care n-a existat niciodata 27,95 Buc 1 26,10 15 Efectul de lupa. Cateva priviri 34,95 Buc 1 33,29 16 21 de lectii pentru secolul XXI 69,95 Buc 1 66,62 17 Homo Deus. Scurta istorie a viitorului 66,95 Buc 1 63,76 18 Sapiens. Scurta istorie a omenirii 69,95 Buc 1 66,62 Discount pe toate articolele precedente -218,55 Timbru literar 4,17

Număr anunț
DA26977939
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
EDITURA POLIROM SA (CUI 12280354)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
513,93 RON
Valoare atribuită
513,93 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

513,93 RON

din 513,93 RON estimat