Atribuită
Cumpărare directă
1 DEMONTA - MONTAT CENTRALA ALARMA - 2 BUC 2 DEMONTA - MONTAT TASTATURA ALARMA - 2 BUC 3 DEMONTA - MONTAT DETECTOR MISCARE ALARMA - 18 BUC 4 DEMONTA - MONTAT CONTACT MAGNETIC ALARMA - 15 BUC 5 DEMONTA - MONTAT SIRENA EXTERIOR ALARMA - 2 BUC 6 DEMONTA - MONTAT SIRENA INTERIOR ALARMA - 2 BUC 7 DEMONTA - MONTAT SURSA ALIMENTARE ALARMA - 4 BUC 8 MONTAT CABLU EFRACTIE ALARMA -500 ML 9 DEPLASARE ECHIPA MOBILA - 3 BUC 10 MONTAT DVR 16 CH - 1 BUC 11 MONTAT DVR 8 CH - 1 BUC 12 MONTAT CAMERA EXTERIOR - 22 BUC 13 MONTAT SURSA ALIMENTARE - 22 BUC 14 MONTAT HDD - 2 BUC 15 MONTAT CABLU FTP - 1500
- Număr anunț
- DA26939111
- Autoritate contractantă
- U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
- Furnizor / câștigător
- PROFESIONAL ABC SECURITY SRL (CUI 33568504)
- Cod CPV
- 51310000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.100 RON
- Valoare atribuită
- 9.100 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.