Atribuită
Cumpărare directă
1. MASCA FFP3 CU FILTRU HEPA SI SUPAPA CONFORM STANDARD EN 149:2001+A:2009 - IN CONFORMITATE CU OFERTA Nr. 4978/20.11.2020 la ANUNT ADV 1185444 VALABILITATEA PRODUSELOR MINIM 24 LUNI ( NU SE ACCEPTA PRODUSE CU TERMEN MAI SCAZUT DE VALABILITATE) - CANTITATE 380 BUC 2. MASCA FFP2 CU FILTRU HEPA SI SUPAPA , CONFORM CONFORM STANDARD EN 149:2001+A:2009 - IN CONFORMITATE CU OFERTA 4977/20.11.2020 LA ANUNTUL ADV 1185443 VALABILITATEA PRODUSELOR MINIM 24 LUNI ( NU SE ACCEPTA PRODUSE CU TERMEN MAI SCAZUT DE VALABILITATE) - CANTITATE 1000 BUC
- Număr anunț
- DA26955607
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Judeteana Satu Mare (CUI 3896593)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.517,20 RON
- Valoare atribuită
- 12.517,20 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.