Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIOANARE VENTILATOR CENTRALA TERMICA - contract MITC /conform constatare pr verbal receptie nr. 605/06.10.2020

Număr anunț
DA26934075
Autoritate contractantă
MUZEUL DE ISTORIE TEODOR CINCU- TECUCI (CUI 5569881)
Furnizor / câștigător
DRAMON 99 SRL (CUI 12267703)
Cod CPV
39715210-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.515 RON
Valoare atribuită
2.515 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.515 RON

din 2.515 RON estimat