Atribuită
Cumpărare directă
MindCap este un accesoriu de tip casca, folosit in tratamentul cu stimulare electrica transcraniana, impreuna cu sistemul HDCstim. MindCap este conceput pentru un tratament tDCS sigur si repetabil la domiciliu, ca alternativa la HDCel standard. MindCap asigura plasarea corecta si personalizata a electrozilor, evitand orice greseala a pacientului in timpul administrarii acasa. MindCAP_6p - Casca pentru tDCS cu 6 pozitii presetate (de o singura dimensiune). Accesorii incluse: manseta, electrozi, bureti si cabluri)
- Număr anunț
- DA26926065
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Furnizor / câștigător
- MED ANIMA TECH S.R.L. (CUI 39554869)
- Cod CPV
- 33158200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.851 RON
- Valoare atribuită
- 1.851 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.