Atribuită
Cumpărare directă
Pentru autovehiculul aflat in proprietatea Directiei Judetene de Statistica Dolj, numar de inmatriculare DJ99DGS, se vor incheia urmatoarele servicii de asigurare a autovehiculelor: - CASCO - pentru auto DACIA LOGAN ,Capacitate cil. 1461 ,Putere motor ; 66 , Tonaj 1590 . Valabilitate - 09.12.2020 - 08.12.2021. Prima de asig. ; 836,10 lei . Plata integrala . - RCA - Valabilitate - 27.12.2020 - 26.12.2021. Prima de asig. ; 506.14 lei. Plata integrala . TOTAL SUMA RCA + CASCO = 1342,24 LEI .
- Număr anunț
- DA26955811
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana de Statistica Dolj (CUI 5077650)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.342,24 RON
- Valoare atribuită
- 1.342,24 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.