Atribuită
Cumpărare directă
1. STAS 145/1-87 Uleiuri şi grăsimi vegetale. Analiza senzorială Limba Romana 1 BUCATA 68.55 RON FARA TVA 2. SR 2213-22:2009 Produse dulci. Partea 22: Determinarea acidităţii Limba Romana 1 BUCATA 65.52 RON FARA TVA 3. SR 2213-22:2009/C91:2012 Produse dulci. Partea 22: Determinarea acidităţii Limba Romana 1 BUCATA 0.00 RON FARA TVA 4. SR EN ISO5530-2:2015 Făină de grâu. Caracteristici fizice ale aluaturilor. Partea 2: Determinarea proprietăţilor reologice utilizând un extensograf Limba Engleza 1 BUCATA 92.79 RON FARA TVA 5. SR EN ISO27971:2015 Cereale şi produse cerealiere. Grâu comun (Triticum aestivum L.). Determinarea proprietăţilor alveografice a unui aluat cu hidratare constantă din făină industrială sau de încercare şi metodologia de măcinare experimentală Limba Engleza 1 BUCATA 174.6 RON FARA TVA 6. SR 184-2:2010 Alcool etilic şi băuturi alcoolice. Partea 2: Determinarea concentraţiei alcoolice Limba Romana 1 BUCATA 92.79 RON FARA TVA 7. SR EN15587:2019 Cereale și produse cerealiere. Determinarea conținutului de impurități în grâu (Triticum aestivum L.), grâu durum (Triticum durum Desf.), secară (Secale cereale L.), triticale (Triticosecale Wittmack spp) și orz pentru hrana animalelor (Hordeum vulgare L.) Limba Romana 1 BUCATA 101.88 RON FARA TVA 8. SR ISO1442:2010 Carne şi produse din carne. Determinarea umidităţii (Metodă de referinţă) Limba Romana 1 BUCATA 68.55 RON FARA TVA 9.
- Număr anunț
- DA26989902
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU BIORESURSE ALIMENTARE IBA BUCURESTI (CUI 27285465)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.218,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.218,75 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.