Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari revize centrala termica compusa din 2 cazane DeDietrich GT 330 1. Verificare etanseitate cazan; 2. Verificare / curatare sistem alimentare combustibil si curatire arzator; 3. Verificare tensiuni alimentare; 4. Verificare tiraj cos fum; 5. Evaluari randamente functionare; 6. Control presiune combustibil; 7. Control functionare ansamblu vana gaz; 8. Curatare element supraveghere flacara; 9. Control curatare electrozi aprindere; 10. Control automatizare arzator; 11. Curatare focar (drumuri de fum) 12. Inspectie / control ansamblu ventilator; 13. Analiza gaze arse cu emitere buletin de analiza; 14. Verificare pompe circulatie CT
- Număr anunț
- DA26948898
- Autoritate contractantă
- Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOTERM GRUP SRL (CUI 14473661)
- Cod CPV
- 50720000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.700 RON
- Valoare atribuită
- 4.700 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.