Atribuită Cumpărare directă

detralex 500 mg x 30 comp; fenobarbital 100 mg x 25 comp; furasemid 20 mg/2 ml x 5 fiole; gluconat de calciu, 10 ml x 5 fiole; glucoza 5%, 250 ml x 30 pungi; hemorzon unguent x 18 g; romparkin 2 mg x 50 comp;serlift 50 mg x 28 comp

Număr anunț
DA26923493
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.592,76 RON
Valoare atribuită
2.592,76 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.592,76 RON

din 2.592,76 RON estimat