Atribuită Cumpărare directă

Essentiale Forte x 30 comp; Fenilbutazonax 40 g; Neopreol x 40 g: Nurofen raceala si gripa x 24 comp; Linex Forte x 14 comp

Număr anunț
DA26935146
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
PROFESSIONAL FARMA LINE SRL (CUI 13637588)
Cod CPV
33617000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.046,36 RON
Valoare atribuită
1.046,36 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.046,36 RON

din 1.046,36 RON estimat