Atribuită Cumpărare directă

Saci menajeri 35litri Rapido, negri, 15buc/rola, 20 buc, Hartie igienica Mini Jumbo,2 straturi, celuloza, 120 m, 330 grame BUC 60

Număr anunț
DA26960212
Autoritate contractantă
TRANSPORT URBAN SINAIA S.R.L. (CUI 21610575)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,60 RON
Valoare atribuită
239,60 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

239,60 RON

din 239,60 RON estimat