Atribuită Cumpărare directă

Obtinere finantare obiectiv de investiitii „INFIINTARE SISTEM INTELIGENT DE DISTRIBUTIE GAZE NATURALE IN COMUNA VADU PASII, SATELE APARTINATOARE BAJANI, FOCSANEI, GURA CALNAULUISCURTESTI, STANCESTI SI VADU PASII, JUDETUL BUZAU” - serviciile constau din: - Evaluare eligibilitate proiect: evaluarea eligibilității, estimarea punctajului, identificarea riscurilor de proiect, evaluarea eligibilității cheltuielilor; - Elaborare Cerere de finanțare și anexe: analiza eligibilitatii / conformității solicitantului, elaborarea prognozelor financiare; conceperea și redactarea oricăror documente necesare pentru accesarea programului; consultanță în colaborarea cu instituțiile si autoritățile avizatoare, elaborarea cererilor și memoriilor necesare obtinerii avizelor necesare depunerii proiectului; depunerea în MYSMIS a dosarului de finanțare în conformitate cu prevederile ghidului; urmărirea evoluției, procesului de analiză și evaluare a dosarului de finanțare; realizarea și transmiterea eventualelor răspunsuri la posibilele clarificări solicitate în procesul de evaluare. office@eucb.ro

Număr anunț
DA26935341
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Furnizor / câștigător
EUCONS BIZ SRL (CUI 35862319)
Cod CPV
72224000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110.000 RON
Valoare atribuită
110.000 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110.000 RON

din 110.000 RON estimat