Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dezinfectie sectii de votare aflate pe raza comunei Blagesti, jud. Bacau. Dezinfectie se efectua in doua etape dupa um urmeaza: 1. Aterior desfasurarii scrutinului electoral din data de 06.12.2020 suprafata de 3000 mp; 2. Dupa desfasurarea alegerilor suprafata de 3000 mp. Suprafata totala aferenta este de 1200mp x 2 x 2.5= 6000 mp
- Număr anunț
- DA26970291
- Autoritate contractantă
- COMUNA BLAGESTI (CUI 4834777)
- Furnizor / câștigător
- PROPAS SRL (CUI 18851158)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.