Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale, perioada 01.12.2020 - 31.12.2020. Preţul pentru serviciile de colectare, transport, procesare si eliminare finala a deşeurilor medicale, va fi de 5.200 lei – abonament lunar, in limita a 300 kg deseuri medicale pe luna, diferenta se taxeaza cu 6 lei /kg. Serviciul de colectare si transport a deseurilor de la punctele de lucru poate fi prestat cu urmatoarea frecventa: lunar pentru cele 15 puncte de lucru. Preturile nu contin TVA.

Număr anunț
DA26926326
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Sector 4 (CUI 17226151)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.200 RON
Valoare atribuită
5.200 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.200 RON

din 5.200 RON estimat