Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant de mâini K-SEPT, 0.75L, cu pulverizator Dezinfectant de mâini pe bază de alcool etilic 75%. Substanțe active: etanol CAS-64-17-5, alcool izopropilic CAS 67-63-0. Produs avizat de Institul Cantacuzino cu nr. 78/11.08.2020 Mod de folosire: Se pulverizează în palmă și se freacă palmele timp de 1 minut. Se utilizează nediluat pentru dezinfectarea mâinilor. Nu necesită clătire. Lasă mâinile catifelate datorită adaosului de glicerină.
- Număr anunț
- DA26945117
- Autoritate contractantă
- CASA CORPULUI DIDACTIC VALCEA (CUI 21617646)
- Furnizor / câștigător
- MAGNA VISION S.R.L. (CUI 35314936)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129,43 RON
- Valoare atribuită
- 129,43 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.