Atribuită Cumpărare directă

DURAZIV CHIT DE ROSTURI SILICON GM59 - 2 BUC - 46.80 RON/BUC DURAZIV CHIT DE ROSTURI MANHATTAN - 2 BUC - 46.80 RON/BUC TOTAL: 187.20 RON

Număr anunț
DA26937217
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44831300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
187,20 RON
Valoare atribuită
187,20 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

187,20 RON

din 187,20 RON estimat