Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 Eurobasic 80 g/mp, 500 coli/top 215 Radiera ovala Speck Herlitz 10 Capsator 25 coli trendy Kangaro 5 Banda corectoare Noki 5mmx8M 100 Plic C6 GPV gumat 1000 Pix Roting diverse culori 50 Roller Schneider Xtra 825 0.5 albastru 20 Banda adeziva transparenta 48 mm x 66 m 50 Banda adeziva transparenta 19 mm x 33 m Centrum 20 Creion mecanic Rotring Tikky 1.0 negru 5 Mine creion mecanic 1 mm Rotring 40 Marker permanent 2.5 mm Centropen negru 30 Marker permanent 2.5 mm Centropen albastru 30 Pix K15 Schneider 100
- Număr anunț
- DA26924343
- Autoritate contractantă
- TEATRUL TOMA CARAGIU PLOIESTI (CUI 2843078)
- Furnizor / câștigător
- AMBILIBRA SRL (CUI 37877340)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.314,50 RON
- Valoare atribuită
- 5.314,50 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.