Atribuită Cumpărare directă

3 Agresivitatea pasiva la varsta adolescentei de Anca Mihaela Antonie (2018) [Editura Scrisul Romanesc] (343010) 2 Evaluarea in procesul didactic de Ion T. Radu (2008) [Editura Didactica si Pedagogica] (369977) 2 Jocuri si activitati alese de Stefania Antonovici, Paula Neatu (2008) [Editura Aramis] (108729) 1 Elemente de matematica pentru profesorii din invatamantul primar. Editia a 2-a, revizuita de MIHAIL ROSU (2017) [Editura Aramis] (288821) 1 Jocurile fanteziei. Ghid metodic. 383 de activitati pentru dezvoltarea creativitatii literare şi lingvistice. Clasele III-IV de Constantin Nistorica, Silvia Dutu (2017) [Editura Carminis] (306050) 1 Metodica predarii matematicii pentru invatamantul primar dupa noua programa. CP-IV de Dumitru Logel (2017) [Editura Carminis] (297346) 2 Vanatai ascunse. Ce nu stii despre violenta domestica te poate ucide de rachel Louise Snyder (2020) [Editura Nemira] (392180) 1 Vaccinurile. Ce trebuie sa stie toata lumea de Kristen A. Feemster (2020) [Editura All] (383544) 1 Civilizatia rusa: Perioada veche si moderna de Antoaneta Olteanu (2020) [Editura Paideia] (389952) 1 Criza valorilor europene in contextul globalizarii. Perspective identitare asupra Europei de Laurentiu Petrila (2019) [Editura Eikon] (362374) 2 Forme ale comunicarii in practica filosofica de Vasile Hategan (2020) [Editura Eikon] (389027) 1 O didactica a limbii si literaturii romane. Provocari actuale pentru profesor si elev de Florentina Samihaian (2014) [Art] (213171) 1 Metodica

Număr anunț
DA26923930
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA CENTRALA UNIVERSITARA M EMINESCU IASI (CUI 4540836)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.872,74 RON
Valoare atribuită
1.872,74 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.872,74 RON

din 1.872,74 RON estimat