Atribuită Cumpărare directă

Bepanthen x 30 g; Bixtonim x 10 ml; Ca+Mg+Zn+Se x 30 comp; Cerazette x 84 comp; Clafen cremax 40 g: Coldrex Lemon x 10 plicuri; Dermazin crema x 50 g

Număr anunț
DA26935042
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
PROFESSIONAL FARMA LINE SRL (CUI 13637588)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.072,55 RON
Valoare atribuită
2.072,55 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.072,55 RON

din 2.072,55 RON estimat