Atribuită Cumpărare directă

1 HARD DISC WESTERN DIGITAL, 500GB 1BUC 2 CAMERA COLOR INFRAROSU HIKVISION DS-2CD1023G0E-1 FULL HD, IR, 2.5 MM, EXTERIOR 5BUC 3 DIGITAL VIDEO RECORDER HIKVISION FULL HD, DS-7208HQHI-KS, 8 CHANNEL, CU CONTROL PTZ(CONTROLARE SPEED DOOM), LAN, MOBILE PHONE VIEWER. 1BUC 4 SURSA ALIMENTARE CAMERE 2,5A/12V 2BUC 5 CUTIE DISTRIBUTIE 5BUC 6 MUFA CONETCTICA, 10BUC 7 MANOPERA 1BUC mai putin

Număr anunț
DA27017059
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
SECURITY SYSTEMS SRL (CUI 13678960)
Cod CPV
32235000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.084 RON
Valoare atribuită
2.084 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.084 RON

din 2.084 RON estimat