Atribuită Cumpărare directă

ROUTER TP-LINK wireless 6000Mbps - Archer AX6000, garantie 36 luni

Număr anunț
DA26951273
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
32422000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.577,37 RON
Valoare atribuită
6.577,37 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.577,37 RON

din 6.577,37 RON estimat