Atribuită
Cumpărare directă
MATCTII15 AD FG CERESIT CM 17 25 KG SAC 5.00*62.86 5946036024571 VOPSEA INTERIOR SPOR 15L BUC 1.00*181.43 6420552301044 AMORSA ACRILICA 5L 1.10 BUC 1.00*45.29 5945405012980 AMORTIZOR AAR00104 BR STAND 60KG BUC 1.00*100.00 9002588458007 FOLIE ACOPERIRE 4*5M 7MY BUC 3.00*3.78 6984000117231 CANAL CABLU 20*10MM BUC 5.00*2.52 5995991115053 EUROPORTAL 25/92/16 BUC 1.00*41.18 5949034970154 OPRITOR DE USA DIN CAUCIUC 60MM 642092 BUC 1.00*10.08 6984000079355 MANER USA ALB-MARO 85-92/25 BUC 1.00*29.41
- Număr anunț
- DA26958906
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 745,63 RON
- Valoare atribuită
- 745,63 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.