Atribuită
Cumpărare directă
REPARATIE INSTALATIE TERMICA: LA MUZEUL DE ISTORIE-STR. MITROPOLIEI - CONFORM OFERTEI DE PRETURI NR. 292230/25.11.2020 VAS EXPANSIUNE PT HIDROFOR, VERTICAL, REFLEX DE, 10 BAR, 8L - 1 buc VAS EXPANSIUNE PT INCALZIRE, VERTICAL, VAREM, 6 BAR 200L - 1 buc MATERIAL MARUNT - 1 buc MANOPERA - 1 buc
- Număr anunț
- DA27016694
- Autoritate contractantă
- Muzeul National BRUKENTHAL (CUI 3098079)
- Furnizor / câștigător
- CENTRAL SERVICE INSTAL SRL (CUI 19222172)
- Cod CPV
- 50720000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.186,18 RON
- Valoare atribuită
- 2.186,18 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.