Atribuită Cumpărare directă

Presostat compresor aer + supape 20a 230v 3-12 bari verke

Număr anunț
DA27023560
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01575 BUCURESTI (CUI 10768686)
Furnizor / câștigător
EXPERT HUB S.R.L. (CUI 42118177)
Cod CPV
31214160-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260,61 RON
Valoare atribuită
260,61 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260,61 RON

din 260,61 RON estimat