Atribuită Cumpărare directă

Descriere: ANTIBIOTICE SA - ROMANIA Cutie x 10 flacoane din sticla incolora de tip III, cu capacitatea de 20ml, inchise cu dopuri din cauciuc bromobutilic si sigilate din capse din aluminiu, continand pulbere pentru solutie perfuzabila (3 ani) Grupa terapeutica: J01DH51 Pretul este pe cutie fara TVA; TVA = 9%; FACTURA SPITAL

Număr anunț
DA26965000
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA CARANSEBES (CUI 3228209)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33651100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.700 RON
Valoare atribuită
14.700 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.700 RON

din 14.700 RON estimat