Atribuită Cumpărare directă

ROLETE MATERIAL TEXTIL COD YM404 inclusiv montaj la FACULTATEA DE ECONOMIE SI ADMINISTRAREA AFACERILOR

Număr anunț
DA26977606
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
IDEEA STIL GRUP SRL (CUI 17351154)
Cod CPV
39515400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.848,72 RON
Valoare atribuită
5.848,72 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.848,72 RON

din 5.848,72 RON estimat