Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare tablete pentru Comuna Spantov Judetul Calarasi 100 de tablete Vodafone Romania pune la dispozitia clientului: Tableta Allview+ pachet internet mobile 25Gb – 7 euro fara tva/luna. Perioada contractuala = 24 luni. Valoarea abonamentului pe o perioada de 24 luni este de 168 euro fara tva/bucata, reprezentand 829,80 ron fara tva/bucata. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 1 Euro = 4,9393 Ron, valabil pentru 01.12.2020.
- Număr anunț
- DA26976501
- Autoritate contractantă
- COMUNA SPANTOV (Consiliul Local Spantov) (CUI 4293957)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82.980 RON
- Valoare atribuită
- 82.980 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.