Atribuită
Cumpărare directă
Asevi pardoseli -6buc, Rivex casa -8buc, Cif crema 500ml -8buc, Domestos -8buc, Glade gel -7buc, Lavete uscate -12buc, Clor Ace 2l -9buc, Saci menajeri 120l -6set, Saci menajeri 60l -6set, Saci menajeri 35l -6set, Savex 10kg -1buc, Sano geam -4buc, Bonux 400gr -10buc
- Număr anunț
- DA26989261
- Autoritate contractantă
- Liceul „Alexandru Odobescu” Lehliu-Gară (CUI 3797026)
- Furnizor / câștigător
- AMY SRL (CUI 1917703)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 589,92 RON
- Valoare atribuită
- 589,92 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.