Atribuită Cumpărare directă

Achizitie gel dezinfectant si alcool sanitar pentru CJI Saniblue spirt/alcool sanitar 70%, 500 ml - 96 BUC Klintensiv Gel dezinfectant pentru maini avizat Ministerul Sanatatii 1000 ml 10 BUC

Număr anunț
DA26976627
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.039,41 RON
Valoare atribuită
1.039,41 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.039,41 RON

din 1.039,41 RON estimat