Atribuită Cumpărare directă

Statie de lucru Intel Core i3-10100, 4GB, SSD256GB, DVD-RW, Monitor 21.5", Windows 10 Professional

Număr anunț
DA27023565
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
Cod CPV
30213000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66.880 RON
Valoare atribuită
66.880 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66.880 RON

din 66.880 RON estimat