Atribuită Cumpărare directă

AMORSA BETONKONTAKT 20KG - 6 BUC - 133.50 RON/BUC DURAZIV AT32 ADEZIV POLISTIREN/VATA - 144 BUC - 22.35 RON/BUC TOTAL: 4019.40 RON

Număr anunț
DA26983488
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44111800-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.019,40 RON
Valoare atribuită
4.019,40 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.019,40 RON

din 4.019,40 RON estimat