Atribuită Cumpărare directă

Comuna Cozmeni are nevoie de reparatii sistem de canalizare in garantie, demontare capac vechi si montare capac nou cu asfaltare.

Număr anunț
DA26959745
Autoritate contractantă
Comuna Cozmeni (CUI 14597953)
Furnizor / câștigător
BALAST CENTRUM SRL (CUI 17542960)
Cod CPV
44423740-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.037,70 RON
Valoare atribuită
35.037,70 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.037,70 RON

din 35.037,70 RON estimat