Atribuită Cumpărare directă

ACE SERINGA 18 G = 2 CT ACE SERINGA 22 G - 1 CT ACE VACUTAINER 21 G - 200 BUC ALCOOL= 70 BC APA OXIGENATA = 50 BUC FESI 10/10 = 50 BUC FIR 2/0 RESORBABIL = 24 BUC TIFON 100 ML

Număr anunț
DA26985748
Autoritate contractantă
SPITALUL " N.N.SAVEANU " VIDRA (CUI 4447401)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33141320-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
912,84 RON
Valoare atribuită
912,84 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

912,84 RON

din 912,84 RON estimat