Atribuită
Cumpărare directă
COADA METALICA MOP, ANA ZARADNA,140 CM buc 14.00x 8.9100 DETERGENT GEAMURI, KOOBIC, 5L bidon 2.00 x 13.9000 PASTILE PISOAR, EILFIX, 1KG buc 5.00 x 34.1100 SACI MENAJERI ULTRAREZISTENTI 35L LDPE, KOOBIC, 15BUC/ROLA rola 30.00 x 2.3900 SACI MENAJERI ULTRAREZISTENTI 60L LDPE, KOOBIC, 15BUC/ROLA rola 30.00x2.9800 SACI MENAJERI ULTRAREZISTENTI 120L LDPE, KOOBIC, 10BUC/ROLA rola 15.00 x 3.5500 SACI MENAJERI ULTRAREZISTENTI 240L LDPE, KOOBIC, 10 BUC/ROLA rola 10.00 x 6.7900 MOP BUMBAC ALB, 250 GR BUC 20.00 x 3.4900 PROSOAPE PLIATE V ALBE 2 STRATURI, 150 FOI, STRONG V150, LUCART, 20 SET/BAX SET 20.00x 3.9900 HARTIE IGIENICA MINI JUMBO ALBA 2 STRATURI, KOOBIC, 400G/ROLA buc 84.00 x 3.9500 HARTIE IGIENICA MINI JUMBO, NATUR, 2 STRATURI, 700 FOI, 300 GR, 12 ROLE/SET BUC 60.00 x 1.8300 SET LAVETE MICROFIBRA ALBASTRU/ROSU/GALBEN/VERDE ANA ZARADNA, 4 BUC/SET SET 20.00 x 6.9000 MANUSI CAUCIUCATE L, SWEET HOME per 10.00 x 2.6910 MANUSI CAUCIUCATE M, SWEET HOME per 10.00 x 2.6910 PASTILE DEZINFECTANTE CLORIGEN, CLOROM, 200 BUC/CUTIE cutie 30.00 x 29.9000 DETERGENT MULTISUPRAFETE FLASH ZERO, SUTTER, 5KG canistra 2.00 x 86.9000 MATURA SORG CU 5 CUSATURI BUC 10.00 x 18.9000 SAPUN SPUMA, KOOBIC, 5L PET 5.00 x15.9000 COS GUNOI PLASTIC PT BAIE/BIROU buc 15.00 x 6.7200 COS GUNOI 12L BUC 16.00 x 15.9000
- Număr anunț
- DA26956193
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU (CUI 4722498)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.082,86 RON
- Valoare atribuită
- 3.082,86 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.