Atribuită Cumpărare directă

1.DISC ABRAZIV 230*2*22 11A 2.DISC ABRAZIV 125*1*22 11A

Număr anunț
DA26973547
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
VIDI PROD SERV SRL (CUI 5184214)
Cod CPV
14810000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250,01 RON
Valoare atribuită
250,01 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
05.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250,01 RON

din 250,01 RON estimat