Atribuită
Cumpărare directă
Date tehnice Putere (W) 350 Greutate (kg) 1.2 Diametru maxim de gaurire in lemn (mm) 15 Moment de torsiune nominal 12.3 Nm Turatia in gol ( rot/min ) 0 - 4000 Actionare / Alimentare Cu fir (retea 220V, 50Hz) Diametru maxim de gaurire in otel (mm) 6.5 Turatie nominala (rot/min) 3.116 rot / min Tip gaurire Gaurire fara percutie Diametru maxim de gaurire in aluminiu 8 mm
- Număr anunț
- DA26961794
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL TARGU MURES (CUI 16779706)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 361,34 RON
- Valoare atribuită
- 361,34 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.