Atribuită
Cumpărare directă
Reactivi pt. laborator - 42867-5G Dextran sulfate sodium salt Mr 40,000 1 X 424.89 N7758-250MG NALOXONE HYDROCHLORIDE 1 X 1117.69 EP0030000870-1PAK Eppendorf® epT.I.P.S. standard,volume range 2-200 ¿L, yellow polypropylene, pack of 1000 ea (2 bags × 500 tips) 2 X 165.15 EP0030072030-960EA Eppendorf® epT.I.P.S. LoRetention reload,capacity 50-1000 ¿L, 10 trays x 96 ea, PCR clean1 X 309.4
- Număr anunț
- DA26978193
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.182,28 RON
- Valoare atribuită
- 2.182,28 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.