Atribuită Cumpărare directă

Role schi liber sau clasic folosite pentru competitiile de top interne si internationale. Sunt din uretan cu o excelenta aderenta si rezistenta la teren umed. Cadrul este usor si rigid

Număr anunț
DA26964342
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE SCHI BIATLON (CUI 4204020)
Furnizor / câștigător
FOR SPORT BUSINESS MANAGEMENT SRL (CUI 27046255)
Cod CPV
37410000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.080 RON
Valoare atribuită
31.080 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
05.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.080 RON

din 31.080 RON estimat