Atribuită
Cumpărare directă
Produse de curatenie toaleta publica: odorizant wc Sano 5 in 1 – 10 buc; sapun lichid antibacterian 5l – 3 bidoane; Pronto spray 300 ml – 2 buc; Solutie suprafete 5l – 2 buc; hartie igienica, JUMBO, 500gr/buc, 2 straturi – 12 role; lavete umede, 3 buc/set – 10 seturi; lavete uscate, SUSHI, 40 buc/rola – 3 role; solutie odorizanta baie PONS, lichid 200 ml – 3 buc; solutie CIF CREAM, 500ml – 5 buc; dezinfectant wc, Domestos 750 ml – 10 buc; saci menaj 160l, 10 buc/rola Fino – 20 role; saci menaj 60l, 10 buc/rola cu maner mov Fino – 20 role; saci menaj 240l, 10 buc/rola Fino – 30 role; servetele hartie tip Z, culoare verde, 170 foi/set – 40 seturi;
- Număr anunț
- DA26967108
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
- Cod CPV
- 39811000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.163,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.163,46 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.