Atribuită Cumpărare directă

34x20 cm, suport tabla aluminiu, reflectorizant - 32 buc Placutele o sa fie de forma MIHAESTI- VL, iar numerele o sa fie 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160.

Număr anunț
DA27018480
Autoritate contractantă
Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
44423450-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.075,52 RON
Valoare atribuită
1.075,52 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.075,52 RON

din 1.075,52 RON estimat