Atribuită
Cumpărare directă
Mănuși subțiri, ambidextre, potrivite pentru utilizarea in medicina, laborator, prelucrarea alimentelor sau pentru aplicații generale. Specificatii: Degete texturate, fără pudră, pentru o aderență excelentă Lungime 240mm Pereti subțiri uniform: Oferă elasticitate excelentă pentru un confort bun al purtătorului Nu conține ftalați / emolienti sau proteine din latex ; recomandate pentru cei alergici la latex Manșeta pentru îmbrăcarea mai ușoară Ambalare: 200 buc/pachet Certificări: EN 420, EN ISO 374-1, EN 374-2, EN 16523-1, EN 374-4, EN ISO 374-5, EN 455 1-4; ASTM D6319, ASTM F1671; MDD clasa I; PPE Cat. III Marimi disponibile: S (in stoc).PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA.
- Număr anunț
- DA27019783
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- BIOLAB GENETIC S.R.L. (CUI 42152225)
- Cod CPV
- 18424000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.240 RON
- Valoare atribuită
- 3.240 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.