Atribuită Cumpărare directă

Dorim 4 carnete pentru bonuri valorile carburanti /a cate 50 de lei fila. Telefon. 0249530345

Număr anunț
DA26966247
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FALCOIU (CUI 25284161)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.210,28 RON
Valoare atribuită
4.210,28 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.210,28 RON

din 4.210,28 RON estimat