Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii si zugraveli incapere incinerator DSVSA Satu Mare, desfacere glet, spalarea peretilor cu jet de apă și săpun (90 mp), aplicare tencuieli stropite și glet unde e cazul (20 mp), amorsarea peretilor, in vederea zugravelii (257 mp), vopsire cu vopsea pe baza de acetat de polivinil, (350 mp),
- Număr anunț
- DA26989237
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Satu Mare (CUI 4481136)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL MAT S.R.L. (CUI 16789769)
- Cod CPV
- 45262690-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.432,80 RON
- Valoare atribuită
- 12.432,80 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.