Atribuită Cumpărare directă

Comuna Carasova intentioneaza achizitionarea serviciilor de montare si demontare iluminat ornamental festiv in centrul localitatilor Carasova, Iabalcea si Nermed, conform oferta

Număr anunț
DA26949782
Autoritate contractantă
Comuna Carasova (Primaria) (CUI 3227661)
Furnizor / câștigător
MILOVAN CONSTRUCT SRL (CUI 19820133)
Cod CPV
51110000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat