Atribuită Cumpărare directă

Saboti medicali Marimi 36,37,38,39,40, Pantof cu șiret, de damă.

Număr anunț
DA27032249
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
Furnizor / câștigător
D & G GROUP SRL (CUI 14161406)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.813,91 RON
Valoare atribuită
1.813,91 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.813,91 RON

din 1.813,91 RON estimat