Atribuită Cumpărare directă

Se propune realizarea lucrarilor de intretinere a drumurilor prin adaos de balast sau piatra sparta, conform caietului de sarcini. Drumurile pe care se vor realiza lucrarile vor fi specificate in caietul de sarcini, cu suprafetele aferente.

Număr anunț
DA27006570
Autoritate contractantă
COMUNA GIARMATA (CUI 6049470)
Furnizor / câștigător
ALEXIANA TIM S.R.L. (CUI 41887024)
Cod CPV
45233141-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
330.980 RON
Valoare atribuită
330.980 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

330.980 RON

din 330.980 RON estimat