Atribuită
Cumpărare directă
Drapel satinat de interior, dubla fata cu franjuri si ciucuri galbeni la marimea de 90x135 cm Romania, UE, Nato - 3 BUC Lancea pt drapele, lemn lacuit, la 2.5 m lungime din 2 buc, cu ornament auriu in varf - 3 BUC Portdrapel din pal culoare cires, cu 1 loc - 3 buc.
- Număr anunț
- DA27018502
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
- Cod CPV
- 35821000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.750 RON
- Valoare atribuită
- 4.750 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.